top of page

בניית אתרים

מהו דף נחיתה? דף נחיתה דומה לאתר אינטרנט, רק מכיל דף אחד בודד ובו אינפורמציה על שירותי העסק בכתב ותמונות או סרטונים עם מסר שיווקי מוכר, כאשר תפקידם להניע את הגולש לבצע פעולות שונות. הפעולות יכולות להיות שיחת טלפון, מילוי פרטים אישיים וכו'. בשפה פשוטה, מדובר בכרטיס ביקור דיגיטלי, המאפשר לגולשים לפנות לבעל העסק. דף נחיתה מתאים לעסקים קטנים ובינוניים או לקידום מוצר ספציפי בגוגל או בפייסבוק.

הצלחה של קמפיין לא תלויה רק במדיה או במנהל הקמפיין, אלא כ-50% ממנה תלויה במסר ומבנה דף הנחיתה שאליו אנחנו "שולחים" את הגולשים בקמפיין. במידה והמסר ומבנה דף הנחיתה לא יהיו תקינים, רוב הסיכויים שהקמפיין יהיה כושל וניתן לדמות זאת לחנות ויזואלית שאינה בנויה בצורה נכונה.  

בנייה נכונה של דף הנחיתה והתאמת המסר הם הפרמטרים החשובים ביותר בכל קמפיין דיגיטלי, כמו שקודם אנחנו צריכים חנות עם מוכרנים לפני שאנו פותחים ומפרסמים אותה.

מה זה אומר מבנה תקין? מיקום ידידותי של הכפתורים, מסרים שמניעים לפעולה, שיחה ושליחת פרטי התקשרות ידידותיים, תמונות ברורות וסרטונים הממחישים את השירות/המוצר.

אחד הדברים שיש לתת עליהם את הדעת הוא - בניית דף נחיתה המותאם למובייל, משום שמעל ל50% הגולשים  באינטרנט בישראל ובעולם גולשים דרך מכשירים סלולריים.

מהו דף נחיתה המותאם למובייל?  זהו דף נחיתה אשר מותאם לכל סוגי המסכים הסלולריים כגון סמארטפונים, אייפדים ומסכי טלוויזיה והוא  מרכז מסר ראשי וכפתורי פעולה, כגון ביצוע שיחה או השארת פרטים.

למה לי לבנות דף נחיתה מותאם מובייל שיש לי כבר דף המותאם למחשב? כמה סיבות:

1. נוחות - כיום בלתי אפשרי לגלוש בדף נחיתה אשר אינו מותאם למובייל, כיוון שבמסך סלולרי קטן הניווט והמבנה נראים קטנים או חתוכים. דבר זה גוזל זמן יקר ומצריך מאמץ אדיר של המשתמשים אשר בוחרים לסגור את הדף במקום "לשבור את הראש".

 

2.  סביבה - זירת המובייל אינה נחה לרגע ומעודדת ריכוז והתמקדות. סביבת הגלישה כגון נסיעה באוטובוס, הליכה ברחוב, או ישיבה בבית קפה מכילה המון הסחות דעת אשר מפריעים לריכוז הגולש, ולכן חשוב לבנות דף נחיתה מותאם למובייל אשר יהיה בעל מבנה קליל עם ניווט ומסרים פשוטים כדי שיותאמו לסביבת הגולש.

3. מיקוד – על ידי קמפיין מבוסס מיקום נוכל לפנות ללקוחות בכל מקום שהם נמצאים, כך שאנחנו נופיע בדיוק ברגע שהם צריכים אותנו. לדוגמה- כשהם מטיילים בתל אביב ומחפשים מסעדה לאכול בה.

4. 95% ממשתמשי הפייסבוק בוחרים לגלוש דרך הסלולרי, ולכן אם דף הנחיתה לא יהיה מותאם למובייל כל קמפיין שנעשה לא יחזיר את ההשקעה בו בגלל אחוז המרות קטן.

5. משתמשים מרגישים יותר בנוח להתקשר או לבצע רכישות דרך מכשיר סלולרי שלהם.

6. תנועה במובייל זולה יותר בכ-20% בממוצע מתנועה דרך המחשב. דבר זה מאפשר לנו לחסכון בתקציב הפרסום כדי לקבל roi טוב יותר.

דף נחיתה

אתר אינטרנט הוא חלון הראווה של העסק, מעניק נוכחות מרשימה ברשת ומאפשר לייצר תדמית של עסק גדול גם עבור עסק קטן. בעידן הדיגיטלי, לקוח המעוניין לדלות פרטים על עסק מסוים "רץ" לחפש אותו בגוגל, ולכן בניית אתר יכולה להיות נכס דיגיטלי רווחי עבור כל עסק.  

אותו גולש ה"רץ" לחפש את העסק במנוע החיפוש של גוגל, סביר להניח כי זוהי האינטראקציה הפיזית הראשונה שלו עם העסק שלכם. ולכן, אתר אינטרנט משלכם ייצור חיזוק תדמיתי לעסק ואינטראקציה נהדרת בין לקוחות שאינם מכירים אתכם, משום שהוא מעניק לגולשים מידע אודות שירותכם ויוצר חיבור ואמון ראשוני עוד אפילו לפני שפנו אליכם פיזית. 

לדוגמה, אם הנכם מחזיקים בעסק לבניית פרגולות ולקוח ששמע עליכם או קיבל את הטלפון מחבר, וודאי יכנס לאתר שלכם, יקרא מידע אודות השירותים, יתרשם מתיק העבודות וכך הסיכוי שהוא יהיה הלקוח שלכם יגדל. הדבר זהה לקוחות שיכנסו לאתר שלכם דרך קמפיינים בפייסבוק וגוגל.

שקיפות ומסר נכון, תמונות וסרטונים, בנייה נקייה, עיצובים מיוחדים, מסרים מדויקים – אלה הם הפרמטרים שיאפשרו לכם  לבלוט ברשת ולהגדיל את אחוזי הסגירה של עסקאות.

סוגי האתרים הנפוצים ביותר הם  אתרי תדמית ואתרי מסחר.

אתר תדמיתי:

אתר שיש בו אודות על העסק, גלריית עבודות, חוות דעת של לקוחות, בלוג עסקי וכו'. מדובר על אתר יחסית פשוט אך הוא חייב להיות מעוצב בהתאם לאופי העסק. 

אתר מסחר (מכירות):

אתר מסחר הוא חנות וירטואלית המכילה מגוון קטגוריות של מוצרי החנות, אפשרויות צפייה במוצרים, ביקורות של משתמשים, אופציות משלוח, סליקה ופשוט רכישה אונליין של מוצרים/שירתים.

דף נחיתה מותאם מובייל

אז אתר או דף נחיתה?

אם נלך לפי הספר אז ברור שעדיף גם וגם. אתר אינטרנט שישמש כחיזוק תדמיתי לעסק והפנייה מדף הנחיתה לאתר עבור גולשים שרוצים לדלות מידע נוסף על העסק.  

בעזרת דפי נחיתה נוכל לנהל קמפיין דיגיטלי איכותי עם מסר מדויק והנעה לפעולה בגוגל ובפייסבוק.

אך אם נלך לפי העובדות בשטח, דפי הנחיתה הם החשובים יותר לפרסום ושיווק, משום שהם קלים יותר לבניה בעקבות מבנה של דף אחד ובו מסר קצר ומדויק המניע לפעולה. 

דף נחיתה גורם למשתמש לבחור רק בפעולות שאנחנו בחרנו להציע עבורו, כיוון שהוא ממוקד, ולכן אינו גורם לגולש לשוטט במרחב גדול כמו באתר וללכת לאיבוד.  

דף נחיתה מציע עבור הגולש בדיוק את מה שהוא צריך, ממש כאן ועכשיו בלי יותר מדי "הסחות דעת", כאשר הדבר חשוב במידה והגולש הגיע מקמפיין גוגל או בפייסבוק עם כוונה לרכוש מוצר או שירות ספציפי. 

דברו איתי :)

לפרטים נוספים ותאום פגישה חייגו או שלחו הודעה

0545-319126

Success! Message received.

bottom of page